Hakkımızda

Özay Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Özay Evden Eve Nakliyat, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Kendine ait araç ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık sektöründe; büyük kamyon ve kamyonetten oluşan, sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyatta, güvenli ve itinalı, 24 saat açık telefonları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olarak, nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz. Bu doğrultu da, Özay Evden Eve Nakliyat, her gün artan bir potansiyel ile İstanbul ve çevresinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Bize Ulaşın