Beşiktaş Asansörlü Nakliyat

Beşiktaş Asansörlü Nakliyat hizmeti almak isteyenlerin ilk adresi olan Özay Nakliyat, gelişmiş teknoloji ile donatılmış kapalı kasa kamyonları ile ev eşyalarınızı aynı gün içerisinde taşıyor.

Taşınma işlemlerini çok daha kolay bir hale sokan özel asansörler sayesinde kiracılar, ev sahipleri stressiz bir dönem yaşıyor. Ev taşınma işlemlerinde hem eşyalar hemde merdivenler zarar görmekteydi. Bu bölgedeki yapıların eski ve dar merdivenlere sahip olması nedeni ile taşınma işleri tam bir kabus olmuştur. Her zaman bu işlerden kurtulabilmeniz ve nakliyat alanında asansörlü sisteme geçmemiz ile sizlerinde rahata erebilmesi için çalışmalarımızı sürdürdük ve an itibari ile tamamladık. Artık firmamız sizlere en uygun fiyatları sunarak evlerinizdeki eşyaların, yeni adreslerinize taşınabilmesi için en iyi fiyatları veriyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için biz buradayız. Yüksek katlı, dar merdivenli binalardan eşyaların taşınması risk ve sorun doğuruyordu ancak firmamız sayesinde bu durum ortadan kalkmış oldu.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Asansörlü ev eşyası taşıma ve şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerinde Özay Nakliyat´ı tercih ederek 1 adım önde olun. Özay Nakliyat Beşiktaş´ta bulunan evlerdeki eşyaların zarar görmesini engellemek adına asansörlü taşımacılık sistemlerini kullanıyor. Bu sistem sayesinde evinizin merdivenleri dar olsa, yüksek katlı olsa bile dert etmenize gerek yok.

Firmamız bölgede yer alan tüm müşterilerine hızlı ve güvenli bir ev taşıma hizmetini sunuyor. Nakliye alanında kendini sürekli geliştiren ve asansörlü taşımacılık hizmetlerini sunan firmamızdan en uygun fiyatları almak için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Asansörlü ev eşyası taşıma hizmetini  vereceğimiz günün erken saatlerinde evinizin ön kısmına geliriz. Araçlarımızda entegre olan asansör sistemini balkonunuza yada camınıza gelecek şekilde kurup taşımacılık hizmetlerine başlarız.

Asansör ile taşıma hizmeti sayesinde binalarda yüksek merdivenleri çıkma inme derdine son veririz. Bir sürü merdiven inip çıkma, bu esnada eşyaların zarar görmesi sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Eski taşımacılık faaliyetleirnde buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri gibi büyük eşyaların taşınması çok büyük dert oluyordu, ancak artık asansörlü sisteme geçinde bu dertler sona erdi. Tek seferde 2 beyaz eşyayı bile dakikalar içerisinde araca indirebiliyoruz.

Sizlerde BEŞİKTAŞ ve çevresinde evden eve taşımacılık hizmetini profesyonel bir firmadan almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Özay Nakliyat olarak bölgede asansörlü taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlardan veriyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat Şirketi
  Bakırköy´de Evden Eve Nakliyat Şirketi mi Arıyorsunuz? Bölgenin en iyi fiyatları vererek en kaliteli taşımacılık hizmetini sunan firması Özay Nakliyat´a hoşgeldiniz.
 • Bahçelievler Uygun Fiyatlı Nakliyat Firmaları
  Bahçelievler Uygun Fiyatlı Nakliyat Firmaları arasında yer alan Özay Evden Eve Taşımacılık sektöründe sizlere en iyi fiyatları en yeni araçlar ve alanında bilgili personel ile sunmaktadır.
 • Asansörlü Evden Eve Nakliyat Küçükbakkalköy
  Asansörlü Evden Eve Nakliyat Küçükbakkalköy ve çevresinde sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Firmamız model araçlar ve asansörlü taşımacılık sistemleri ile sizlere hizmet verir.
Bize Ulaşın
 • Orhantepe Mah. Bankalar Cad. Anzer Sok. No:13/1 Kartal / İstanbul
 • T 444 6 706
 • W 0532 688 25 36
 • E info@ozayevdenevenakliyat.net