Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat fiyatları eşyalarınızı durumu başta olmak üzere kat oranlarına göre fiyatlar farklılıkları göstermektedir. Eşyaların modüller dış asansör ile taşımacılığın eşyalar üzerinden oluşabilecek deformasyonları en aza indirmektir. Modüller dış asansörlü ile eşya taşımacılığının eşya üzerinde oluşabilecek hasarları önleme noktası avantajları bulunmaktadır.

Firma olarak asansörlü nakliyat alanında çok fazla tercih edilmekteyiz. Taşınma günü geldiğinde belirlediğimiz gün ve saatte asansörümüz, aracımız ve ekibimiz hazır bir şekilde beklemektedir. Asansörümüz dairenizin bulunduğu kata kontrollü bir şekilde yükseltilmektedir. Eşyaların çıkarılması için ise balkon,teras veya uygun büyüklükteki camlar tercih edilmektedir. Uygun miktardaki yük, asansörün ucunda bulunan alana yerleştirilerek güvenli bir şekilde aşağı indirilmektedir. Kısa sürede eşyalar indirilmiş ve araç hazır konumda olacaktır. Bu sayede yeni adresinize gidip eşyalarınızı asansörle taşıyarak bir an evvel düzeninizi sağlamanız için gereken tüm çabayı sarf etmekteyiz.

Özellikle asansörlü taşıma söz konusu olduğunda fiyat oldukça artacaktır. Firmamız, asansörlü taşıma hizmeti veren diğer firmalardan farklı ve cazip fiyat seçenekleriyle hizmetinizdedir. Bu nedenle müşterilerimize, piyasanın en ekonomik fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Her geçen gün büyüyen firmamız, memnun müşterilerimizden biri olmanız için her zaman gerekli çabayı sarf etmektedir. Taşınma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Bize Ulaşın